O Mnie

 

SONY DSC

SONY DSC

Nazywam się Ewa Wojnarska-Krajewska. Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie własności intelektualnej. Zajmuję się w szczególności prawem nowych technologii oraz prawem dla inżynierów i architektów. Specjalizuję się również w ochronie danych osobowych i dostępie do informacji publicznej.

Jestem zatrudniona w charakterze radcy prawnego w Biurze Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu.

Doradzam firmom z branży informatycznej oraz budowlanej. Współpracuję z Kancelarią „Destrier”.

Jestem autorką licznych artykułów o tematyce prawniczej publikowanych między innymi w „Zeszytach Prawniczych”, „Rzeczpospolitej” oraz „Gazecie Prawnej”, jak również opinii do projektów aktów prawnych – zarówno polskich, jak i unijnych.

Mój blog nie jest blogiem z gatunku: „prawo dla każdego”, które jest „prawem dla nikogo”. Kierowany jest do specjalistów z dziedzin IT, inżynierii, do osób przetwarzających dane osobowe oraz do tych, które chcą korzystać z informacji publicznej. Stworzony jest po to, żeby udzielać odpowiedzi na konkretne pytania, z którymi macie do czynienia w swojej pracy.

Jeśli jest jakiś temat, który Państwa szczególnie interesuje, zaproponujcie go. Postaram się go poruszyć na swoim blogu.

Miłej lektury 🙂

Kontakt                                                                                                                                                                                                                 Mail: ewa.wojnarska-krajewska@wp.pl

Reklamy

5 thoughts on “O Mnie”

  1. A może następny wpis dla blogerów ?? coś uwrażliwiającego i ciekawego? Jest już o czym pisać czy nie za bardzo?

    • Oj jest, jest o czym 🙂 Tylko z czasem tak krucho. Teraz przygotowuję ciekawy duży artykuł, który powinien się ukazać też online na temat, który bardzo powinien zainteresować blogerów. Tylko na razie nie mogę zdradzić jaki 😦 Na blogu spróbuję natomiast napisać o tym, że blog w świetle polskiego prawa może podpadać pod pojęcie „prasy” z wszelkimi, często nieciekawymi dla blogerów konsekwencjami. Dziękuję za wywołanie tematu.

      • Tak, to bardzo nieeksplorowany jeszcze w PL temat. Zwłaszcza, gdy mowa o plagiacie, który odnosi się do wielu rzeczy, nie tylko przepisywania samych treści czy zdjęć ale i pomysłów, tematów itd. Czekam zatem na wieści. Gdybym się nie odzywała po publikacji tego art., proszę mi podrzucić linka. Pozdrawiam.

      • Obiecuję. Ja również pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s